Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako ma moja viera uzdravila (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Dobre napísaný blog.

Keď mám nějaký zdravotný problém tak vždy pátram po jeho príčine a žijem už 14 rokov bez akýchkolvek liekov. Som toho názoru že bolesť je signál určitá kontrolka v organizme že človek niečo nerobí čo bi mal robiť alebo alebo robí čo by nemal. Na dlaniach sa nachádzajú akupresúrne body tak ich stláčanie Vám mohlo ulaviť aj od bolesti ramien. Písal som o mojich skúsenostiach z riešením rôznych zdravotných problémoch ktoré ma počas posledných 14 rokov postretli blog. https://marektencer.blog.sme.s...
 
Hodnoť

 

Prečo chcete uchvátiť svojim samoliečiteľstvom ostatných? Potrebujete sa predvádzať? Slabším povahám môžete ublížiť. Pri takýchto článkoch zúrim od bezmocnosti, poznám veľa ľudí, čo ich vzali vážne a zanedbali liečbu, prestali brať lieky a skončilo to veľmi zle.
Skutočne potrebuje uzdravenie, na tele aj na duši.
 

Hm

Hm ja som cital, ze nemame sudit, a to preto, aby sme NEBOLI SUDENI ... !
 

 

Nesúdim. Iba z vlastnej skúsenosti viem, čo to robí s ľuďmi, ktorí "sa aj slamky chytajú".
 

1469234,

myslím si, že máte pravdu, ale svoju. Pretože ste sa stretli s takými prípadmi. Ja som sa stretla v živote zas s takými prípadmi, kedy boli rôzne lieky na škodu pacientovi.
Opíšem dva prípady z mnohých , ktorých som bola svedkom.
Môj 96- ročný klient bral osmoraké lieky denne. Často mi tvrdil, že po tých liekoch mu býva zle, aj s mozgom, že sa mu niečo deje. Neverila som mu celkom. Myslela som si skôr, že chce umrieť, hoci nikdy také nespomenul ani náznakom. Jedného dňa povedal, že už nevezme ani jeden liek. Bolo to aj so strachu, lebo liekmi sa zadúšal. Ostávali mu stále stáť v hrdle.
Po dohode s dvomi lekármi, jeho syn mi oznámil, že teda dobre, otec nemusí brať lieky.
Môjmu klientovi sa nestalo nič. Dokonca aj "hlava" mu začala lepšie. Prežil od tých čias ešte 2 roky. Keď si predstavím, koľko liekov by musel za tento čas ešte užiť a koľko peňazí by ho to stálo, tak sa potom viac zamýšľam nad tou potrebou užívania mnohých mnohých liekov.

Druhý prípad sa stal susedke našich klientov. Susedka trpela demenciou, ale na to všetko sa vo veku 94 rokov pohybovala vystretá a veľmi rýchlo. Chodievala každú nedeľu aj pešo do kostola vzdialeného možno 1 km a niečo. Pre svoju demenciu dostala opatrovateľku. Keďže pani chodievala spávať vždy okolo polnoci, ale opatrovateľka ju chcela mať v posteli už o 20. hod, zašla za lekárom a ten jej predpísal lieky na spanie. Povedala mi presne názov lieku, lebo ja som mala skúsenosti, že po liekoch na spanie nie je dobre vstávať v noci z postele, kvôli závratom a všeličomu inému, čo pôsobilo na vedomie človeka. Keď som si prečítala o nežiadúcich účinkoch, povedala som je nech v noci dáva pozor, lebo môže spadnúť.
Lenže opatrovateľka bola veľmi unavená a nepostrehla, kedy jej klientka vstala a šla na potrebu. Samozrejme zobudil len ju buchot. Babka si zlomila bedrovú kosť a do týždňa umrela na zápal pľúc.
Takže aj také sa stáva.
 
Hodnoť

Ver či never, Karolínka,

ja tomu verím. Neviem to nijako vedecky vysvetliť ani dokázať, pomáham si podobne. Nič si nekreslím, pomáham si len myšlienkami. Nikdy som však nemala žiadne vážnejšie ochorenie. Keď sa mi niečo na sebe nepozdáva, sústredím myšlienku k tomu, aby to už prešlo. A začnem tomu veriť, že to prejde. Výdatným pomocníkom mi je príroda a pohyb v nej. Vtedy mi myšlienky idú samé, ničím nerušené. Tiež sa držím toho, že najskôr sa mám snažiť pomôcť si sama, až potom vyhľadať lekára. Psychosomatika spraví svoje, verím v ňu.
 

Janka,

ďakujem za príspevok. Máš úplnú pravdu. Aj takto to ide. Ale ľudia sme rôzni. Mne sa myšlienka upevňuje viac spolu s obrázkom. Preto tá kresba. A potom opakovanie tej sugescie, ktorú si na obrázok napíšem, je akési silnejšie.
 
Hodnoť

Pani Olšavská,...

...čítajúc článok, pripomenul som si známe scény z filmových krimidetektívok, kde vidno už len biely hrubý obrys mŕtvoly na podlahe a vedľa kaluž krvi a nohy detektíva, dumajúceho nad motívom vraha... Tak som sa zasmial...
Teraz vážne. Isteže v mnohom máte pravdu, podloženú vlastnou skúsenosťou. Ale veľmi dobre ste spravili, že ste liečbu kombinovali s obstrekmi aj s "alternatívou." Myslím si, že poddať a oddať sa len "alternatíve" nemusí byť vždy prospešné a dokonca môže i uškodiť, až priveľmi.
Nedávno som mal zapálený - zaseknutý nerv v lakti ruky, ruku ani vystrieť, ani zohnúť, no nič + bolesti. Siahol som po mojej "alternatívnej liečbe:" po relaxačnom dlhodobom pobyte pri vykúrenom kachľovom kozube (aj teraz kúrim,plamene v dreve blčia...), pohudbe a po vnútorných sýtych obkladoch domácou slaninou s čiernym chlebom a pohárom červeného vína. A po dvoch týždňoch bolesti a nehybnosť prešli - a pár kalórií prišlo.
Všetko dobré Vám želám.
 

Pán Droppa,

ja viem, že som napísala článok na zamyslenie, kde otázne, že to, čo som urobila je bezpečné pre mňa.
Skutočnosť bola taká, že s ramenami som mala problém 10 rokov a tie bolesti posledné boli preukrutné, takže som to riešila takto. Za pokus to stálo. Je zaujímavé, že napriek môjmu vyššiemu veku ramená fungujú ako v 30-ke.

A čo sa týka toho ako ste si liečili alternatívne Vy svoj problém, tak ja by som sa obávala, na horúci problém dávať niečo teplé. Učili sme sa, že ak je teplé miesto je to zápal a to treba chladiť. A naopak. Ak bolí a miesto nie je horúce, treba hriať teplým obkladom.
Ale hlavné, že Vám to pomohlo. :-)
 
Hodnoť

iny kraj iny mrav

Mam leukemiu , keby som bol na slovensku uz by som mal vsetky terapie.
Tym ze som vonku mam lekara co ma iny nazor plus ma tak tri riadky titulov v tomto odbore. Tak skonstatoval ze nebude nic liecit, ale stale kontrolovat, pozorovat dokial sa citim relativne OK. Az potom v poslednom stadiu zautoci agresivne.
PS:
Podla neho nic nerobenie , voci agresivnej terapii na zaciatku nepredlzi zivot ale len zneprijemni tych par rokov...
 

...

V tomto prípade by som ani ja žiadne pokusy nerobila, a vôbec by som neporovnávala moju situáciu s Vašou.
 

Trošku sa predsa poopravím...

V tom prípade, že lekár skonštatoval, že liečiť nebude, ale len stále kontrolovať, využila by som aj tento spôsob sugescie. Len si nájsť vhodnú formulku. Človek nikdy nevie...Medzi nebom a zemou sú ešte veci, ktorým nie celkom rozumieme. Ale existujú.
 

 

Skúšali ste už urinoterapiou? Doktor Armstrong napísal o jeho bohatých sküsenostiach z urinoterapiou knihu "Živâ voda". Urinoterapiou sa zaoberá aj doktorka Vilma Partyková.
https://www.welko.cz/soubor/de...
 


Najčítanejšie


 1. Peter Kalivoda: Stratená generácia v školách. Koho trápi vzdelanie našich detí? 190
 2. Ivanka Klepáčová: Ako som cestovala do Ameriky v strede celosvetovej pandémie 73
 3. Stop alibizmu: Mlčím ako partizán!... Váš poslanec NR SR Ľuboš Krajčír zo Sme rodina 56
 4. Paula Kentošová: Dovolenka vás nezabije, koronavírus áno. A aj hanba 32
 5. Jozef Sitko: Fico premiérovi naozaj pomáha ... Počúvne ho? 25
 6. Adrián Vološin: Prvá vlna, druhá vlna, príčiny, následky, katastrofa 25
 7. Alžbeta Szomolaiová: Chleb 24
 8. Irena Simunekova: Lov na nutrie. 19
 9. Liga za ľudské práva: Ako porekadlo "láska nepozná hranice" narazilo na vonkajšie hranice EÚ v čase pandémie 16
 10. Gabriel Kuba: Keď Pomätovič povie nie 14

Rebríčky článkov


 1. František Cudziš: Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien
 2. Martin Stračiak: 03 - Boj
 3. Kristína Jakubičková: Je samota démon?
 4. Denis Jacko: Recidíva
 5. Július Kovács: Manipulácia verejnoprávnych medií Jaroslav Rezník človek Danka a Fica
 6. Radoslav Tore: Vo vzduchu cítiť závan lepších časov
 7. Andrej Csino: SPOMIENKA NA SPUTNIK V
 8. Ivan Švajlen: Sputnik V - Predbežné hodnotenie klinickej štúdie fázy 3 (LANCET)
 9. Martin Konečný: Keď to nejde, tak to nejde
 10. Ľudovít Daňo: Školy ako ohniská nákazy


Už ste čítali?